Září 2011

17.9.2011 NVP Brno

17. září 2011 v 15:31 Aktuality
Dnes jsme se Falcem a Angelinou zúčastnili Moravskoslezské národní výstavy v Brně. Do kruhu jsem výjimečně musela sama osobně, protože Eliška zrovna jela se školou na adaptační kurz (no jo, gympl -1.ročník). Falco zamířil do mezitřídy, kde se ocitl v konkurenci pěti psů..a pan rozhodčí Antonín Mudra ho ohodnotil známkou Výborný 4.
Angelina se vystavovala ve třídě mladých, ve které se sešlo sedm fen a kterou nakonec v silné konkurenci vyhrála sestra Angeliny - Airin Allegro Assai z našeho odchovu se známkou Výborná1,CAJC!!!


10.9.2011 Klubová výstava KCHBO v Herolticích u Tišnova

12. září 2011 v 22:39 Aktuality
Heroltice máme "za rohem" a tak jsme nemohli chybět na výstavě, kterou tam pořádal KCHBO, který zaštiťuje také chov australských ovčáků. Pro posuzování australáčků byla vybrána a pozvána zahraniční rozhodčí paní Jaana Hartus z Finska. Tato paní rozhodčí má aprobaci na celkem 138 plemen psů FCI skupin 1, 5, 6 a 8 a kromě domácího Finska posuzovala také v Belgii, Švédsku, Švýcarsku, Litvě a Irsku.
Kruhy byly venku a počasí nám naštěstí přálo, bylo teplo, nepršelo, ale zároveň trošku pod mrakem, takže nehrozil úpal ze slunce. Na výstavu bylo nahlášeno hodně psů a konkurence byla velká. Paní rozhodčí byla velmi příjemá a ke psům citlivá, ale zároveň pečlivá v posuzování i hodnocení.
Ferrero Rocher Great Lady v mezitřídě Výborný 1, CAC!!! (ze šesti psů)
Angelina Allegro Assai ve třídě mladých Výborná 3.
Na výstavu nebyla tentokrát přihlášená Donna, ale zůčastnila se její maminka Karamelka - Brown Sugar Mladá Živa. Získala známku Výborná 1, CAC a nakonec i NEJLEPŠÍ FENA!!!
Výstavu jsme si krásně užili, setkali jsme se tam se spoustou známých a byla tam super atmosféra:-)))
Děkuji touto cestou všem organizátorům výstavy za skvělou přípravu a také za pozvání zahraničních rozhodčí.
FOTKY Z VÝSTAVY ZDE fotil pan Karel Macháček27.8.2011 MVP Mladá Boleslav

12. září 2011 v 22:06 Aktuality
27.8.2011 MVP Mladá Boleslav
Angelina Allegro Assai se účastnila již ve třídě mladých a od rozhodčího Viktora Pilikina (RUS) získala známku Výborná 1 a titul CAJC!!!
Donna Mladá Živa potvrdila ve třídě šampionů své kvality obdrženou známkou Výborná 1, CAC, res.CACIB
Komu se tentokrát nedařilo byl Falco, kterému dal rozhočí známku v mezitřídě VD 3 - a to přesto, že mu nadiktoval pěkný posudek, ve kterém mu nic zásadního nevytknul.
Musím ale říct, že "védéček" rozdával pan rozhodčí požehnaně (a to nejen u australských ovčáků, ale u všech plemen, které ten den v kruhu posuzoval). O to víc si cením titulu u Angelinky, která teprve svou výstavní kariéru začíná a ještě se vyvíjí.