Březen 2011

20.3.2011 Mezinárodní výstava Katowice

22. března 2011 v 21:20 Aktuality
V neděli jsme ještě měli psy nahlášené na výstavu do polských Katowic. Bohužel jsem nakonec nemohla jet a tak se mých psů i dětí ujala naše kamarádka Jindřiška Jelínková a mým autem (bez dokladů, protože jsem jí je zapomněla dát :-o) všechny do Polska odvezla, vystavila psy a postarala se o děti a zase je v pořádku všechny přivezla:-)
A kromě toho ještě s Falcem vyhrála...:-)
Tak tedy výsledky: Angelinka - Velmi nadějná
Donička - Výborná 2
Falco - Ferrero Rocher Great lady Výborný 1, CAJC, Junior BOB, BOB!!!, 3.místo BIS Junior, 3.místo BIG :-)
Na této výstavě se nejvíce líbil Falco, porazil i mnoho starších úspěšných jedinců...V závěrečných soutěžích se také zalíbil rozhodčím a získal BIS Junior 3.místo a BIG také 3.místo:-)))
Australské ovčáky posuzovala australská rozhodčí paní Kay Eldred, v závěrečkách BIS paní Ana Beatriz Knoll(Brazílie) a BIG pan Stefan Sinko (Slovinsko)
Jindřiško, moc za všechno děkuji !!!!!!
Také chci poděkovat chovatelce Falca z Great Lady Lence Hanzlové :-)

19.3.2011 NVP NITRA

22. března 2011 v 20:54 Aktuality
V sobotu jsme absolvovali výstavu v Nitře, posuzoval pan Vladimír Javorčík. Účastnili se všichni naši psi:-) Jako první šel Falco, získal známku Výborný 3 (ze čtyř psů). Dostal velice pěkný posudek, panu rozhodčímu se však zdál méně mohutný. Je pravda, že byl ve třídě nejmladší, má teprve devět měsíců. Třídu vyhrál Merlin - Prosto Chudo Model Acro, ten nakonec získal nejen BOBa (Best Of Breed), ale ještě v závěrečkách BIG (Best In Group) a junior BOD (Best Of Day).
Pak šla Angelinka ve třídě štěňátek, šla tam s ní mimo jiné ještě její sestřička Afroditka a obě dostaly pěkný posudek a známku Velmi nadějná- pořadí se neurčovalo:-) Nakonec soutěžila i Donička, a přestože už trochu obrůstá, stále to ještě není ono. Pan rozhodčí ji ohodnotil známkou VD 3, což mě přiznám se trochu zklamalo, protože posudek jí napsal pěkný, jenom se mu zase zdála málo "mohutná" (no jo, pořád ještě nemá tu správnou srst...:-)))

Vše si můžete prohlédnout ve fotogalerii na rajčeti viz odkaz: http://allegroassai.rajce.idnes.cz/19.3.2011_NITRA/

9.3.2011 Agility

10. března 2011 v 9:13 Aktuality
Konečně jsme se dočkali po zimě pěkných dnů a my jsme se s Falcem vypravili opět na agility. Falco je moc šikovný a mám z něho radost:-)
Cvičit chodíme k Radovanu Liškovi - http://www.vycvikpsuaagility.cz/